Допомога >> Імпорт із шейп-файлу (*.shp)


На даний момент ви можете імпортувати дані з файлів Esri шейп-файлів (*.shp) в xml, що містить Нормативну грошову оцінку населеного пункту або файл mif/mid.

Опис структури Esri шейп-файлів необхідної для імпорту в XML можна знайти тут: vymogi-urban.pdf, vymogi-silgosp.pdf. У формат mif/mid можна імпортувати довільні shp файли. Вся лінійна графічна інформація (тексти, написи, еліпси – не імпортуються) буде поміщена у файл mif, семантична (всі поля файлу dbf) – у файл mid. Згодом можна перетворити цей формат на xml, якщо всі записи містять поле даних з ім'ям ZoneObjectType.

Щоб імпортувати файл або групу файлів, потрібно вибрати меню Файл→Імпорт... у програмі.
У формі, що відкрилася, можна вибрати:
- Отримуваний формат: xml НГО НП або mif/mid
- Каталог містить шейп файл(и) для імпорту. Файли будуть братися лише з цього каталогу – без вкладених підкаталогів.
- Для імпорту в Xml: група файлів для одного коду АТУ. На формі під списком буде показано попередження, якщо не всі необхідні файли для обраного АТУ представлені або є файли з невідомими іменами для цього коду АТУ. - Для імпорту в mif/mid: групу файлів із довільними іменами. Контроль імен файлів не проводиться. - Систему координат та одиниці виміру для координат шейп файлу. Справа буде показаний обмежуючий прямокутник у градусах для даних із шейп файлу. Для України значення мають бути в межах Lon(довгота): 22.05 - 40.5, Lat(широта): 44 - 52.5 Якщо координати трансформовані з використанням зазначених систем координат та одиниці виміру не потраплятимуть у цей прямокутник - на формі буде показано попередження.
- Кодування тексту у таблиці dbf. Як правило, тут добре працює автоматичний режим. Праворуч на формі буде показано приклад кириличного тексту з файлу dbf, розкодованого з використанням зазначеного режиму. Якщо ви можете прочитати текст, режим вибраний правильно.