Допомога >> Як придбати реєстрацію програми


Для того щоб придбати реєстрацію на програму GeoSEE - надішліть запит на придбання реєстрації.
У тексті запиту вкажіть кількість робочих місць (комп'ютерів), на яких хочете користуватися зареєстрованою програмою, реквізити вашої фірми - назва, адреса, код ЄДРПОУ, № рахунку, МФО банку, ПІБ директора. Протягом 2-х робочих днів я підготую пакет документів та зв'яжусь з Вами.

Як правило, всі документи підписуються в електронному вигляді. Наприклад, через сайт paperless.com.ua. У разі потреби можна супроводжувати договір та паперовими документами, але це треба особливо обмовляти.

Після укладання договору та оплати, якщо ви замовляли програму на електронному ключі – напишіть мені на яке відділення Нової Пошти надсилати програму. Якщо реєстрація бралася на комп'ютер, необхідно надіслати запит на отримання реєстрації після оплати.

Щоб надіслати запит на отримання реєстрації після оплати, виберіть у програмі пункт меню ?→Запит на реєстрацію повної версії(після оплати) або скористайтеся формою зв'язку (вам потрібно запустити програму на комп'ютері, щоб дізнатися ім'я комп'ютера та код активації).

У формі заповніть необхідні поля:
Ліцензіат - назва вашої фірми/організації або ваше ПІБ якщо ви плануєте користуватися програмою індивідуально. Будь ласка, вказуйте назву фірми в точності таку ж, як зазначено в договорі/рахунку фактурі.
E-mail - адреса електронної пошти, на яку вам буде надіслано ключ реєстрації пробної версії програми.
Ім'я комп'ютера та Код активації – якщо ви скористалися формою зворотного зв'язку не з програми – вам необхідно ввести ці поля вручну. Знайти їх можна вибравши пункт меню ?→Про мене... і скопіювавши їх з форми "Про програму..."

Протягом 2-х робочих днів на вказану адресу прийде лист із кодом реєстрації повної версії програми. Як його ввести, описано тут.