Допомога >> Опис програми CoordTransf


CoordTransf - допоміжна програма, була написана для перетворення координат між системами, що використовуються на території України. Здебільшого перетворення текстових файлів з таблицями координат. Програму легко налаштувати для перетворення CSV файлів, текстових файлів з полями фіксованої ширини. Є збережені налаштування для обробки файлів in4, xml, mif, csv, json(GeoJson)

Увага! Якщо вам потрібно просто перетворювати окремі обмінні файли (xml/in4) між системами координат, рекомендую користуватися GeoSEE. Функціонал перетворення координат в обмінному файлі там такий же, але з форматом xml/in4 GeoSEE знайома краще.

Як і GeoSEE, CoordTransf може працювати з полем Ntv2. Більше того, для точних перетворень між системами координат сімейства СК42/СК63 і системами УСК2000, WGS84, ITRS наявність поля є необхідною умовою. Усередині цих груп систем координат точне перетворення здійснюється без будь-яких додаткових даних.
Тобто для перекладу з СК42 в СК63 або з УСК2000 в МСК80 або МСК21 в WGS84 поле не є необхідним.

У незареєстрованій версії програми Ви можете перетворювати по одній точці скільки завгодно разів. Зареєстрована програма отримує можливість працювати з файлами та каталогами файлів. Також у зареєстрованій версії програми можна імпортувати налаштування формату файлу або створювати свої  за допомогою розділу "Керування форматами текстових даних". Після того як налаштування формату файлу підготовлено в програмі - можна обробляти файл з координатами записані в цьому форматі

У програмі є вбудований список локальних систем координат похідних від СК42 (Київ, Вишгород...). Якщо Вам необхідна локальна система координат якої немає в списку - будь ласка, зв'яжіться зі мною через форму на сайті.