Допомога >> Зміна формату файлу


Щоб змінити формат файлу, відкрийте файл у програмі. Далі клацніть правою кнопкою миші по закладці цього файлу та виберіть пункт меню "Згенерувати обмінний файл у форматі...". (не плутайте з пунктом "Дивитись як обмінний файл у форматі..." - він потрібен тільки якщо визначити формат файлу, що відкривається автоматично не вдалося).
Виберіть потрібний формат та натисніть кнопку Ок

Конвертація у файл In4 відбудеться автоматично.

Конвертація у файл Xml - буде показано форму введення переліку документів, з яких складається технічна документація. Також на цій формі можна ввести інформацію про довідку про нормативну грошову оцінку, вказавши вартість НГО дату проведення та підрядну організацію довідки, що виготовила. Підрядні організації вибираються із БД підрядних організацій. Вибираються лише ті, що відзначені галочкою "може виготовляти довідки НГО".

БД підрядних організацій – використовується для отримання розширеної інформації про виконавця технічної документації. З неї будуть взяті атрибути фірми, такі як код, адреса, кваліфікаційне свідоцтво виконавця та інша інформація.

У файлі Xml, в описі підрядної організації-виконавця робіт, міститься набагато більше інформації про підрядну організацію, ніж у файлі In4. Ця інформація буде заповнена тільки якщо в БД підрядних організацій було знайдено організацію за назвою та прізвищем виконавця, зазначених у файлі In4. Введіть у БД підрядних організацій всі організації з виконавцями, які найчастіше зустрічаються в In4 яких ви конвертуєте - і отримуватиме готові Xml з коректно заповненими полями ключа Executor. Шлях до файлу, в якому зберігається БД підрядних організацій, можна змінити в налаштуваннях, на закладці Загальні. Ви можете вказати той самий файл для кількох робочих місць.